Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

11 zábavných zimních aktivit pro celou rodinu, které můžete provozovat na zahradě

Zima – je vlhká a studená a obvykle znamená pobyt uvnitř u teplého krbu. Pobyt doma však může být pro děti obtížný. Mají spoustu energie a mohou být snadno frustrované, podrážděné a znuděné, pokud nemají vhodné způsoby, jak ji usměrnit. Ve Springfree Trampolines se specializujeme na to, aby si děti mohly bezpečně hrát venku po celý rok! Přineste zábavu ven i v zimě!

5 minut času na čtení

Když nastane zima a teplota klesá stejně rychle jako padá sníh, je snadné najít si výmluvu, proč zůstat doma. S trochou kreativity lze vlastní dvorek proměnit v zimní říši divů plnou zábavných aktivit pro celou rodinu. Vaše trampolína Springfree vám v tom může pomoci.

 1. Postavte si sněhovou pevnost! Tato klasická zimní aktivita poskytuje hodiny zábavy při stavění zdí a střech nebo kopání sněhové hromady s labyrintem tunelů. Nechte děti postavit soupeřící pevnosti pro boj sněhovými koulemi nebo ještě lépe, spolupracujte na mega pevnosti. Použijte plážové vany nebo prázdné nádoby od zmrzliny k vytvoření hradeb, sněhových kamenů a dalších konstrukčních prvků.
 2. Vytvořte sněhové obrazy! Věděli jste, že můžete vytvořit bezpečné „sněhové obrazy“ pomocí potravinářských barev a vody v plastových lahvích? Je to snadné, levné a zábavné! Udělejte si ze zasněženého dvora plátno a vyzvěte děti, aby namalovaly mistrovské dílo. Nezapomeňte se vyfotit dřív, než ho zasype další sníh!

Winteraktivitäten

 1. Proveďte zahřívací skákání na trampolíně. Věděli jste, že trampolíny Springfree jsou určeny pro aktivity ve všech čtyřech ročních obdobích? Přesně tak! Pokud je vám v zimě zima, udělejte si zahřívací skákání – je to skvělý způsob, jak si zacvičit. (A nezapomeňte se podívat na naše webové stránky, kde najdete tipy pro používání a údržbu v zimě)
 2. Navrhněte si sněhové bludiště. Bludiště můžete navrhnout tak, že na zemi nabalíte sníh do řádků a vytvoříte masivní, klikaté bludiště chodníků mezi řádky. Vyzvěte děti, aby si bludiště předem navrhly na papír, nebo improvizujte a stavte bludiště za pochodu!
 3. Navrhněte kouzelné stopy tvorů na dvorku. Při příští čerstvé sněhové nadílce vyrazte na dvorek a navrhněte si vlastní obří zvířecí otisky vydupáváním vzorů do sněhu. Představte si velké dinosauří stopy, dlouhé hadí stopy nebo špičaté stopy obřího ptáka. Vlastní dvorek můžete proměnit ve Fantastická zvířata a kde je najít! Pak jdi dovnitř a nakresli si obrázky vytvořených tvorů.
 4. Trampolína sněhová koule vybíjená! Pokud máte dostatek prachového sněhu, můžete si na trampolíně Springfree zahrát vybíjenou sněhovou koulí. Nechte skákající střídat se ve skákání na trampolíně, zatímco ti, kteří čekají, až na ně přijde řada, si vyrobí sněhové koule, které opatrně přehazují přes síť. Nezapomeňte házet příliš prudce a používat pouze prachový sníh (a ne těžký/mokrý sníh).
 5. Vytvořte barevné ledové šperky! Kupte v obchodě za dolar balónky s vodou a naplňte je vodou a různými barvami potravinářského barviva. Nechte balónky přes noc venku a chladné počasí vodu zmrazí, balónky prasknou a zůstanou z nich pestrobarevné ledové šperky. Kousky prasklých balónků ukliďte a ledové šperky použijte k výzdobě sněhové pevnosti nebo k vytvoření hromady pokladů uprostřed ledového bludiště.

Winteraktivitaeten

 1. Zřiďte stanici s horkou čokoládou. Za chladného hvězdného večera můžete na zahradě postavit termosky s horkou čokoládou nebo se horkou čokoládou zahřát po herních aktivitách uvnitř. Mějte po ruce marshmallow, šlehačku, čokoládové posypky a skořici jako chutné polevy.
 2. Uspořádejte soutěž o sněhuláka! Teple se oblečte a koulejte obří sněhové koule a postavte si vlastní sněhuláky! Vyhrabejte maškarní drink a proměňte své sněhové výtvory v rytíře, víly, piráty nebo cokoli, co si vaše fantazie vymyslí!
 3. Sáňkujte! Pokud máte na zahradě nebo v blízkém parku svah, je sáňkování jedním z nejzábavnějších způsobů, jak využít čerstvou sněhovou nadílku. Nebo se na zahradě střídejte v tahání saní. Můžete vyzkoušet i variantu sněhového bludiště tak, že na dvorku postavíte trať a uvidíte, který tým ji zvládne nejrychleji.
 4. Přehoďte vlajku! Zábavnou variací na chytání vlajek a sněhové koulovačky je hra „přehoď vlajku“. Postavte vlajky na opačné konce zahrady, nakreslete uprostřed půlící čáru a rozdělte se do týmů. Cílem je převrátit vlajku soupeřova týmu sněhovou koulí. Pokud překročíte půlící čáru, můžete být zasaženi sněhovou koulí a musíte se vrátit ke své vlajce, abyste se mohli znovu zapojit do hry.
Přejít nahoru