Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

Trampolína Springfree získala ocenění ProductReview.com.au Award 2023

Společnost Springfree získala ocenění Product Review Award 2023 v kategorii trampolín. Jsme hrdí na to, že jsme se podruhé za sebou umístili na prvním místě na základě hodnocení zákazníků.

doba čtení 2 minuty

Nejbezpečnější trampolína na světě, trampolína Springfree, získala ocenění ProductReview Award 2023 na základě výjimečných hodnocení zákazníků na nezávislé recenzní platformě ProductReview.com.au.

Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme toto ocenění získali. Pro společnost Springfree je upřímná zpětná vazba od zákazníků nesmírně důležitá a je nezbytně nutná k tomu, abychom mohli rodinám poskytnout nejlepší a nejbezpečnější trampolínu na světě, která jim poskytne výjimečné zážitky. To skutečně odráží nadšení všech zaměstnanců, pokud jde o poskytování vysoce kvalitního, odolného, zábavného a bezpečného výrobku rodinám. Jsme rádi, že si rodiče i po 15 letech vybírají trampolínu Springfree jako svůj oblíbený výrobek!

Každoroční ocenění ProductReview.com.au Awards vyzdvihuje produkty a služby, které byly dobře hodnoceny komunitou ProductReview. Tato ocenění jsou zcela nezávislá na komerčních nabídkách. Ocenění může získat jakýkoli produkt, pokud splňuje kritéria recenze.

Vítězové cen jsou vybíráni na základě následujících faktorů:

  • Celkové hodnocení
  • Celkový počet recenzí
  • Maloobchodní dostupnost pro australskou veřejnost v roce 2022
  • Hodnocení za posledních 12 měsíců
  • Počet hodnocení za posledních 12 měsíců

Z tohoto seznamu nominací tým provede kvalitativní analýzu a porovnání metrik, aby určil skóre sentimentu a vybral vítěze pro danou kategorii. V případech, kdy je skóre sentimentu velmi těsné, může v dané kategorii uznat více položek.

Trampolíny Springfree jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, aby se hodily na každou zahradu. Zákazníci si mohou vybrat ideální trampolínu pro svůj prostor s využitím inovativní technologie rozšířené reality, která umožňuje zákazníkům virtuálně umístit trampolínu na zahradu. Springfree Trampolines nabízí také řadu příslušenství k trampolínám, včetně oblíbené sady míčů a pneumatik FlexrHoop.

Více než 900 pětihvězdičkových recenzí na webu ProductReview.com.au ukazuje, že bezpečnostní prvky, odolnost a kvalita trampolín Springfree patří k jednoznačně přitažlivým faktorům, které odlišují trampolíny Springfree od všech ostatních značek trampolín.

Výjimečné hodnocení zákazníků ukazuje, že trampolíny Springfree stojí za investici. Nyní je ideální čas, aby rodiny investovaly do trampolíny Springfree – vysoce kvalitního dárku, který lze používat ve všech ročních obdobích a který vydrží dlouhá léta.

Přejít nahoru