Springfree

Doplňky

Vyberte si doplňky k trampolíně

Prohlédněte si naši kompletní nabídku příslušenství k trampolínám online. U Springfree trampolín můžete zakoupit příslušenství pro všechny modely trampolín, které buď zlepší zábavu na vaší trampolíně Springfree, nebo vám pomůže s údržbou vaší trampolíny. Prohlédněte si naši širokou nabídku a nakupte příslušenství k trampolínám ještě dnes.

Logo Bilt pro inteligentní návod při stavbě Springfree trampolíny

Inteligentní návod

Rychlé a snadné pokyny k instalaci těchto trampolín v aplikaci BILT - stáhněte si aplikaci pro zařízení Apple a Android.

Často kladené otázky

Pokud jde o další zábavu na trampolíně, příslušenství k trampolíně, jako je basketbalový koš FlexrHoop a míč, je skvělým doplňkem k trampolíně Springfree.
Trampolínový žebřík FlexrStep je skvělý pro pohodlnější nastupování a vystupování vašich dětí z trampolíny, zatímco sluneční clona je ideální pro ochranu vašich ratolestí v horkých slunečných dnech.
Jestliže žijete ve větrné oblasti nebo chcete mít větší jistotu, že vaši trampolínu Springfree neodnese silný vítr, skvělou volbou jsou zemní kotvy.
Pokud žijete v chladné oblasti, kde je hodně sněhu, a chcete svou trampolínu na zimní měsíce zabalit, pak byste si měli pořídit zimní plachtu na trampolínu, která chrání skákací plochu před mrazivými přívaly sněhu.
Posuvná kolečka jsou ideální, pokud potřebujete trampolínu Springfree často přemisťovat kvůli zahradním pracím.

Vzhledem k silnému UV záření, které se vyskytuje zejména v letních měsících, důrazně doporučujeme sluneční clonu. Sluneční clona filtruje 99 % UVA a UVB záření a chrání vaše děti při skákání (a také chrání vaši trampolínu Springfree).

Trampolíny Springfree nabízejí širokou škálu příslušenství, díky kterému budou zážitky na trampolíně ještě více vzrušující a bezpečné. Od basketbalových košů po sluneční clony a kotvy do země – v nabídce je celá řada příslušenství, které vyhoví vašim potřebám a preferencím.

Jedním z oblíbených doplňků je trampolínový basketbalový koš FlexrHoop, který vám umožní hrát na trampolíně basketbal jako profesionál. Součástí balení je i basketbalový míč. Instalace je rychlá a snadná, takže si zábavu užijete během chvilky.

Dalším důležitým příslušenstvím jsou kotvící prvky, které zajišťují dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Zemní kotvy se přišroubují do země a udrží trampolínu pevně na místě i při silném větru. Můžete si také pořídit ochrannou plachtu, která trampolínu ochrání před nečistotami, vlhkostí a deštěm.

Pro horké letní dny nabízí trampolíny Springfree sluneční clonu, která vás chrání před slunečními paprsky a taky chrání vaši trampolínu. Sluneční clona je k dispozici v různých velikostech a lze ji velmi snadno nasazovat a sundávat.

Trampolínový žebřík FlexrStep usnadňuje výstup na trampolínu. Žebříky jsou vyrobeny z robustního materiálu a dokonale se hodí k trampolíně Springfree.

Bez ohledu na to, které příslušenství si vyberete, si můžete být jisti, že se k vaší trampolíně Springfree dokonale hodí a učiní vaše zážitky na trampolíně ještě vzrušujícími.

Pokud si stále nejste jisti, nezoufejte.

Pokud jste dosud nenašli odpověď na svou otázku, můžete si přečíst naše nejčastější dotazy nebo nás kontaktovat.
Přejít nahoru