Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

Trampolíny

Vyberte si vaši trampolínu

Ponořte se do světa, kde zábava nezná hranic - objevte nejbezpečnější a nejkvalitnější trampolíny v Česku a posuňte svou venkovní zábavu zase o kus dál! Se Springfree trampolínami už se vy ani vaše děti na zahradě nikdy nudit nebudete.

Logo Bilt pro inteligentní návod při stavbě Springfree trampolíny

Inteligentní návod

Rychlé a snadné pokyny k instalaci Springfree trampolín v aplikaci BILT - stáhněte si aplikaci pro zařízení Apple a Android.

Často kladené otázky

Kupte si trampolíny Springfree, ty nejbezepčnější trampolíny na světě, online. Na náš sortiment trampolín se vztahuje bezplatná záruka 10 let. To vám dává jistotu, že máte zaručeně nejbezpečnější a nejlepší trampolínu pro vaši rodinu.
KOUPIT TRAMPOLÍNU ONLINE

Naše vysoce kvalitní trampolíny mají inovativní a jedinečný design, který způsobil revoluci v trampolínách po celém světě. Trampolíny Springfree jsou skutečně nejlepší a nejbezpečnější trampolíny v Česku díky konstrukci bez pružin, pružné síti a skrytému rámu, který umožňuje dětem být dětmi a testovat své hranice při bezpečné hře venku. Kupte si trampolíny online ještě dnes a přiveďte na svůj dvorek bezpečnou zábavu.
KOUPIT TRAMPOLÍNU ONLINE

Springfree je jediná trampolína, která získala ocenění Good Design Award 2021 za vynikající a bezpečný design. Naše výrobky a příslušenství k trampolínám získaly nejvíce ocenění ve Spojených státech i po celém světě, takže můžete být v klidu, zatímco si vaše děti budou užívat hodiny bezpečné a vzrušující hry.

Je dobré si uvědomit, jaká velikost je vhodná v závislosti na velikosti vaší zahrady a velikosti rodiny. Co dalšího je pro vás důležité, pokud jde o funkce a příslušenství, které jsou součástí trampolíny? Od bezpečnosti a kvality sítě, skákací plochy a rámu až po kvalitu skákání a příslušenství k trampolíně. Přečtení recenzí od zákazníků, kteří již trampolínu vlastní, je dobrým začátkem k pochopení toho, co se jim na určitých značkách a modelech líbí a nelíbí.

Je to jednoduché. Trampolíny Springfree se vyznačují jedinečným designem, kvalitou a bezpečností. Jsou to nejbezpečnější trampolíny na světě a díky jejich jedinečným patentům nenajdete na trhu žádné srovnatelné trampolíny. Pokud si stále nejste jisti, proč právě Springfree, doporučujeme vám přečíst si tento článek.

Existuje několik bezplatných způsobů, jak zjistit, který z našich modelů trampolín nejlépe vyhovuje vaší rodině a vaší zahradě. U každého modelu trampolíny jsou uvedeny podrobné informace o konkrétním modelu, které stojí za to si přečíst. Pokud stále nejste rozhodnuti, která trampolína Springfree vám bude nejlépe vyhovovat, můžete využít náš systém AR, který vám promítne model trampolíny na vaši zahradu a pomůže vám najít nejlepší umístění trampolíny. Pokud si stále nejste jisti, můžete nás kdykoli kontaktovat a my vám rádi poradíme.

Ano, samozřejmě! Každou část trampolíny lze vyměnit, což znamená, že v případě potřeby stačí koupit pouze určitou část trampolíny, a ne celou novou trampolínu, jako je tomu u mnoha běžných trampolín. Pokud máte zájem o náhradní díly pro trampolínu Springfree, kontaktujte nás.

Pokud si stále nejste jisti, nezoufejte.

Pokud jste dosud nenašli odpověď na svou otázku, můžete si přečíst naše nejčastější dotazy nebo nás kontaktovat.
Přejít nahoru