Springfree

Záruka a garance

Springfree záruka

Záruka a garance Springfree trampolín

Nejlepší záruka na trampolínu na světě

Navrženo tak, aby vydrželo. Rok po roce. Rok po roce. Rok po roce.

Víme, že chcete pro své děti to nejlepší. Proto jsme naši záruku na trampolíny vyvinuli s ohledem na vaši rodinu - abyste si nemuseli dělat starosti. Jedná se o jedinou trampolínu, která nabízí plnou 10letou záruku na téměř všechny komponenty od data původního nákupu. Díky výjimečné konstrukci, vysoce kvalitním materiálům, kontrolám a testování kvality a nejlepší 10leté záruce ve své třídě je vaše trampolína Springfree® vyrobena tak, aby vydržela.

Rám

Síť FlexiNet™

Pruty

Síťové tyče

Skákací plocha

Držák prutů SoftEdge™

10 let

10 let

10 let

10 let

10 let

10 let

Servis a kvalita, na které se můžete spolehnout

Nákup Springfree trampolíny je investicí pro celou rodinu. Náš závazek vyrábět trampolíny nejvyšší kvality pro vás znamená klid na duši. Slibujeme, že si za svým výrobkem budeme stát, a pokud budete mít jakékoli obavy, jsme tu pro vás a můžete se na nás obrátit.

Na naše výrobky poskytujeme záruku, že při běžném používání v domácnosti nemají vady materiálu a zpracování. To se netýká běžného opotřebení, popálení nebo pořezání. Podrobnosti o záruce si můžete přečíst v našem reklamačním řádu. Podrobnosti naleznete zde.

Záruka se vztahuje pouze na první zákazníky. Záruka se nevztahuje na zákazníky, kteří zakoupili trampolínu Springfree nebo její příslušenství z druhé ruky.

Doplňky

Na veškeré příslušenství pro Springfree trampolíny se vztahuje roční záruka.

Náhradní díly

Na všechny náhradní díly se vztahuje dvouletá záruka.

Chcete reklamovat zboží?

Pokud chcete trampolínu nebo příslušenství reklamovat nebo potřebujete jakoukoli jinou pomoc, kontaktujte nás a my se o vás postaráme.

Kvalita Springfree

Přejít nahoru