Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

O nás

O nás

Trampolíny Springfree byly zkonstruovány novozélandským inženýrem Dr. Keithem Alexandrem na univerzitě v Canterbury. V roce 2003, po patnáctiletém vývoji bezpečnosti, byl produkt představen na trhu a momentálně se prodává ve ve 22 zemích.

Postaveno otcem

Dr. Keith Alexander je profesor strojírenského inženýrství na univerzitě v Canterbury, v Christchurch na Novém Zélandu. Před patnácti lety se otec tří dětí rozhodl, že by si chtěl na zahradu pořídit trampolínu. Po vyhodnocení vlastností tradičních trampolín ale zjistil, že tyto trampolíny mají vážné bezpečnostní nedostatky.

Byl šokován, když zjistil kolik dětí skončí v nemocnici kvůli zranění na trampolínách a přitom to vypadá, že výrobci tradičních trampolín nedělají nic, aby zlepšili bezpečnost (v Americe je téměř 100,000 dětí, které každý rok skončí v nemocnici kvůli zranění způsobených na trampolíně).

Dr. Alexander se rozhodl zkonstruovat bezpečnější trampolínu odebráním rizikových a tvrdých komponentů (zahrnující pružiny a rám), a také eliminováním možnosti vypadnutí z trampolíny. Rozhodl se proto použít nejkvalitnější materiál spolu v kombinaci s unikátním designem.

Po mnoha testech a sestrojení prototypů byla vyvinuta trampolína bez pružin (springfree), o které byl přesvědčený, že je bezpečná pro jeho děti. Během celého vývoje prošla trampolína mnoha změnami, ale všechny unikátní bezpečnostní prvky zůstaly stejné.

Naše vize

Dr. Alexander byl první, kdo úspěšně vylepšil design trampolíny od třicátých let, kdy byla postavena první trampolína. Trampolína Springfree je jiná. Vždy jsou tu firmy, co jsou brány jako inovátorské, a také firmy, které následují tyhle inovátorské firmy a ty obvykle s ničím jiným nepřijdou. Je jasné, kdo z těchto dvou kategorií firem je lídr – firma Springfree je inovátor mezi trampolínami.

Jsme zavázáni tomu, abychom byli schopni poskytnout vysoce kvalitní a bezpečnější trampolíny pro naše zákazníky a náš cíl je, abychom rapidně zmenšili možnost zranění na trampolínách po celém světě.

Definice bezpečnosti

Trampolína Springfree je úplně jiná než trampolíny jak je znáte. Ve Springfree vytvořili nejbezpečnější trampolínu na světě, která efektivně dokáže ochránit skákajícího před zraněními, které jsou možné u tradičních trampolín.

Přejít nahoru