Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny
Springfree kvalita

Nejkvalitnější trampolína v Česku

Trampolínový Model Springfree R54 Compact Round

10 let záruka na celou trampolínu

Hrdě si stojíme za svým výrobkem a nabízíme nejdelší záruku na každou součást naší trampolíny.

Díky prvotřídní konstrukci, prvotřídním materiálům a výjimečné kontrole a testování kvality je naše Springfree trampolína vyrobena tak, aby vydržela celé desetiletí.

Lepší záruku nenajdete

Rám trampolíny

Síť FlexiNet™

Pruty

Síťové tyče

Skákací plocha

Držák prutů SoftEdge™

10 let

10 let

10 let

10 let

10 let

10 let

Náš závazek vůči kvalitě

"Kontrola kvality je pro nás jednou z nejdůležitějších věcí. Pokud nejsou jednotlivé prvky celého výrobku kvalitní, je nemožné dostat na konci kvalitní produkt. Ve Springfree si na kvalitě zakládáme a stojíme si za tím, že kvalita je jeden z nejdůležitějších aspektů pokud jde o trampolíny."

- DR. KEITH ALEXANDER, VYNÁLEZCE SPRINGFREE TRAMPOLÍN

Špička v testování kvality trampolín

Nikdo netestuje své trampolíny tak jako my a jsme na to hrdí. Náš tým testuje různé komponenty trampolín 24 hodin denně, každý den v roce.

Odborníci společnosti Springfree testují trvanlivost skákací plochy trampolín Springfree pomocí speciálního stroje.

Kvalita odrazu trampolín Springfree je testována na více než 3 milionech skoků

To je nejméně o 500 000 skoků více než u kterékoli jiné společnosti. Naskočte na trampolínu Springfree a připravte se na zábavu!

Vývoj testovacích strojů na míru

Kvalitu našich výrobků bereme velmi vážně. Proto jsme vyvinuli a postavili vlastní zkušební stroje na míru, abychom zajistili, že vše proběhne správně.

Odborníci společnosti Springfree pracují se strojem na vylepšení trampolíny
Odborníci společnosti Springfree radí, jak zlepšit skákací plochu trampolíny

Každá skákací plocha a každá síť se před zabalením kontroluje jednotlivě.

Jsme jediným výrobcem trampolín, který to dělá. Přesně tak, jsme jediný výrobce trampolín, který kontroluje každou skákací plochu a síť zvlášť před zabalením - většina výrobců kontroluje pouze 5 % svých zásob.

3x pevnější a 4x pružnější než ocel

Skákací plochy jsou vyrobeny z moderního kompozitního materiálu, který je třikrát pevnější než ocel, a vydrží tak miliony odrazů.

3x pevnější a 4x pružnější než ocel

Skákací plochy jsou vyrobeny z moderního kompozitního materiálu, který je třikrát pevnější než ocel, a vydrží tak miliony odrazů.

Žádné roztržení, roztřepení nebo oděrky

Patentovaná síť je odolná proti roztržení, netřepí se a netvoří se na ní žádné oděrky.

Nízké požadavky na údržbu

Je navržena tak, aby byla nenáročná na údržbu a nebylo nutné skákací plochu často vyměňovat. To zaručuje, že vaše trampolína Springfree bude bezpečná i po mnoho letech! Díky své odolné konstrukci a nenáročnosti na údržbu je trampolína Springfree dokonalým doplňkem každé zahrady!

Testováno na 3 miliony skoků

Naše skákací plocha je testována až na 5000 hodin a unese až 700 kg.

Třívrstvá ochrana proti korozi

Víme, že chcete, aby vaše trampolína vydržela. Proto je náš ocelový rám opatřen třemi vrstvami antikorozní ochrany, která se neodlupuje a vydrží 3 000 hodin testování v solné mlze v našem speciálně vybudovaném zařízení.

Přestože odebíráme nejlepší možné materiály, provádíme vlastní testy. Vždy odebíráme vzorky, dodáváme je do našich vlastních laboratoří a testujeme je na odolnost a bezpečnost. Pro kontrolu kvality máme tři různé oblasti, díky čemuž je tento proces velmi propracovaný.

- DR. KEITH ALEXANDER, VYNÁLEZCE SPRINGFREE

Extrémní ochrana proti UV záření

Síť FlexiNet® a skákací plocha jsou UV stabilizované a testované tak, aby odolaly ostrému slunečnímu záření po celý život.

Extrémní ochrana proti UV záření

Síť FlexiNet® a skákací plocha jsou UV stabilizované a testované tak, aby odolaly ostrému slunečnímu záření po celý život.

Udrží statickou hmotnost až 680 kg!

Naše skákací plocha je vyrobena z velmi pevné geotextilní tkaniny. Spolu s rámem a pruty skákací plochy Springfree trampolína unese až 680 kg statické hmotnosti!

Pokud je kvalita klíčovým důvodem pro výběr trampolíny pro vaši rodinu, je Springfree nejlepší volbou.

Společnost Springfree je nejen výrobcem trampolín, ale také lídrem v oblasti testování kvality trampolín. Naše značková trampolína Springfree je testována na 3 miliony skoků. Naše speciální stroje jsou navrženy tak, aby testovaly pevnost a pružnost našich trampolín, které jsou až 3krát pevnější a 4krát pružnější než ocel. Navíc jsou pro větší odolnost opatřeny trojnásobnou antikorozní vrstvou. A jako by to nestačilo, na naše trampolíny se vztahuje špičková záruka společnosti Springfree. Na co ještě čekáte? Pořiďte si nejkvalitnější trampolínu v Česku ještě dnes!

Přejít nahoru