Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

Montáž trampolíny Springfree: 7 tipů pro instalaci

Potřebujete pomoc s instalací trampolíny Springfree? Využili jsme našich odborných znalostí a vytvořili sedm tipů, díky kterým bude instalace trampolíny hladká a efektivní!

9 minut čtení

Tak jste obdrželi trampolínu Springfree a vzrušení začíná! Konečně máte trampolínu, kterou si vaše rodina přála, a jste připraveni skákat.

Počáteční vlna vzrušení se však rychle změní v pocit stresu, když si uvědomíte: „Teď to vlastně musím dát dohromady.“ A co se stane?

Mnozí zákazníci společnosti Springfree jsou na tom stejně jako vy: Uvízli jste v bezradnosti a snažili se přijít na to, jak vůbec začít trampolínu sestavovat.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Ve společnosti Springfree Trampolines jsme výrobek navrhli a máme tým montérů, kteří provedli více než 25 000 instalací trampolín. To znamená, že nikdo není kvalifikovanější než my, aby vám poradil, jak správně sestavit trampolínu Springfree.

Tyto rady jsou odborně navrženy tak, aby vám pomohly sestavit trampolínu, která vám v budoucnu přinese mnoho radostných chvil. Pojďme na to.

POZNÁMKA: Pokud si nechcete trampolínu sestavit sami, můžete si ji nechat sestavit profesionální montážní firmou za 370 €. Přečtěte si naši

Stránce o instalaci

kde najdete další informace, pokud máte zájem.

7 tipů pro instalaci trampolíny Springfree

Níže uvádíme naše nejlepší tipy pro instalaci s několika ukázkami od našich profesionálů ze Springfree, abyste měli jistotu, že vaše děti budou skákat co nejrychleji:

1. Stáhněte si aplikaci BILT

Mnoho našich dostupných modelů trampolín a nejprodávanějšího příslušenství je k dispozici v aplikaci BILT.

Pokud hledáte bezproblémovou montáž svépomocí, aplikace BILT by mohla být vaším nejlepším zdrojem informací pro instalaci. Aplikace je ke stažení zdarma a nabízí rychlé 3D pokyny krok za krokem, které mohou být skvělým pomocníkem pro ty, kteří chtějí trampolínu sestavit sami.

Po stažení aplikace vyhledejte konkrétní model trampolíny Springfree, který jste si zakoupili, a dostanete se k 3D návodu. Pokyny se snadno sledují a lze je libovolně zastavovat, opakovat nebo přeskakovat.

2. Sestavte trampolínu

Společnost Springfree doporučuje, aby na sestavení trampolíny spolupracovali dva dospělí. Udělejte si z toho zábavný víkendový projekt a efektivně spolupracujte, abyste trampolínu sestavili co nejrychleji.

Za normálních okolností trvá sestavení trampolíny Springfree obvykle 2-3 hodiny. Vyhraďte si v sobotu nějaký čas na její sestavení a poté to oslavte dobrou večeří!

3. Mějte návod po ruce

V dodávce trampolíny Springfree naleznete podrobné pokyny, které jsou užitečné pro její instalaci. Pokud dáváte přednost fyzickému návodu před aplikací BILT, je to ta nejlepší volba.

Návod si můžete stáhnout také z našich webových stránek.

Každý model trampolíny Springfree je jiný, takže pokud hledáte zdroje online, ujistěte se, že sledujete správná videa a postupujete přesně podle pokynů.

4. Dejte si na přípravu dostatek času

Jak bylo uvedeno ve druhém tipu, instalace by měla trvat přibližně dvě až tři hodiny. Proto se ujistěte, že máte dostatek času na její dokončení během denního světla.

Před sestavením trampolíny také zkontrolujte počasí: Nechcete přece uvíznout v dešti, když už jste v polovině práce.

5. Soustřeďte se na techniku

Věřte tomu nebo ne, ale správné nastavení trampolíny Springfree vyžaduje určitou techniku.

Pokud například při zasouvání tyčí podložky do otvorů sítě musíte použít nadměrnou sílu, může být vaše technika trochu špatná. Při přesném dodržení návodu by mělo vše bez problémů zapadnout.

Probereme si šest tipů pro techniku, které vám mohou pomoci při sestavování trampolíny Springfree:

Tip 1: Před instalací rohože se ujistěte, že je síťovina kolem rámu a tyče rohože jsou prostrčeny každým otvorem.

Tip 2: Před pokusem o instalaci rohože zkontrolujte, zda štítek zůstal připevněn ke všem držákům tyčí rohože.

Tip 3: Položte pravou nohu dopředu, pravý loket zatlačte do pravého kyčelního kloubu a dlaň mějte obrácenou nahoru.

Tip 4: Rychlým pohybem celého těla vysuňte tyč podložky dopředu. Pomalé pohyby budou obtížné a neúčinné.

Tip 5: Vytlačte kouli žíněnkové tyče za držák žíněnkové tyče a poté mírně nahoru. Když se žíněnková tyč vrátí zpět k vám, odrazí se do držáku žíněnkové tyče.

Tip 6: Začněte zasouváním žíněnkových tyčí do všech bodů označených „modře“ na žíněnce a rámu. Tím se rozloží napětí. Poté vložte žíněnkovou tyč VPRAVO každého modře označeného místa. Pokračujte touto technikou, dokud nebudete moci snadno vložit zbývající tyče a dokud nebude napětí dobře rozloženo. (Pro někoho to může být obtížné. Pokud se zaseknete, podívejte se na kroky 26 a 43 na trampolíně „Medium Oval“ Springfree v aplikaci BILT)

Pokud se chcete dozvědět více o postupu instalace, podívejte se na níže uvedené video:

6. Nejprve umístěte basketbalový koš!

Společnost Springfree Trampolines nabízí mnoho příslušenství, které si můžete ke své trampolíně zakoupit. Některá z nich, jako například obruč FlexrHoop, je třeba nainstalovat na trampolínu předtím, než na ni umístíte síť.

Pokud jste trampolínu kompletně sestavili, ale nenainstalovali jste obruč FlexrHoop, budete muset odstranit tyče sítě, nainstalovat koš a nasadit síť zpět připevněním tyčí sítě.

Profesionální tip: Před sestavením trampolíny doporučujeme zkontrolovat návody k příslušenství, abyste optimalizovali instalaci.

Prohlédněte si příručku k systému FlexrHoop zde.

Níže se podívejte na instruktážní video FlexrHoop.

7. Dokončete správně montáž trampolíny

Vaše trampolína je téměř připravena ke skákání a zbývá jen připevnit síť trampolíny. Na tuto část instalace dostáváme nejvíce dotazů, proto vám přinášíme praktickou radu:

  • Když zasunete tyče sítě do kapes v horní části sítě, budete cítit určitý odpor v blízkosti, ale ne úplně nahoře. Zkontrolujte polohu míče v horní části síťové tyče, a pokud není úplně nahoře, posuňte jej přes šev tak, aby byl bezpečně umístěn v horní části kapsičky. Ujistěte se, že při zasouvání tyčí sítě do zásuvek tyčí sítě uslyšíte „cvaknutí“. Jakmile toto provedete se všemi tyčemi sítě, můžete začít připevňovat síť. Podívejte se na kompletní instalační videa zde.

Chcete-li se podívat na postup instalace sítě Springfree, podívejte se na níže uvedené video:

Chcete-li se seznámit s konkrétními informacemi o tom, jak se trampolíny Springfree vyrábějí, podívejte se na náš dokument „Science of Springfree“.

POZNÁMKA: Pokud montujete starší trampolínu Springfree, která nemá sériové číslo začínající „G4“, a potřebujete návod, kontaktujte nás a my vám ho zašleme. Některé pokyny se mohou mírně lišit.

Co nedělat při montáži trampolíny Springfree

Než začnete s montáží trampolíny Springfree, uvádíme několik věcí, které byste při instalaci trampolíny NEMĚLI dělat:

  1. Elektrické nářadí, kladiva a gumové paličky nechte stranou. Budete potřebovat pouze nářadí dodané s balením trampolíny Springfree.
  2. Nekruťte okraje podložky. Pokud potřebujete vyjmout tyč rohože ze zásuvky, použijte stejnou půlkruhovou techniku, jakou jste ji dostali dovnitř, pouze v opačném směru.
  3. Nevzdávejte se. Pokud máte potíže a potřebujete pomoc, kontaktujte nás v pracovní době na čísle 1 (877) 586-7723 nebo s námi chatujte živě na našich webových stránkách.

Potřebujete pomoc se sestavením trampolíny Springfree?

Sedm tipů popsaných v tomto článku by mělo poskytnout určité vodítko, abyste trampolínu sestavili co nejrychleji.

Sestavení trampolíny Springfree lze zvládnout během jednoho dne a nemělo by být příliš velkým problémem, pokud se budete řídit pokyny.

Chápeme však také, že možná nemáte čas nebo chuť sestavovat celou trampolínu sami. V takovém případě jste na správném místě.

Pokud jste ještě neklikli na tlačítko „Koupit“, můžete si k nákupu přidat profesionální instalaci za 370 €.

Už jste si koupili trampolínu a chcete profesionální instalaci? Žádný problém, stále můžete získat profesionální podporu od našich instalátorů ze společnosti Springfree nebo od našich instalátorů třetích stran, společnosti Quick Contractors.

Přečtěte si naši stránku o instalaci a zjistěte všechny podrobnosti, které potřebujete k naplánování montérů, kteří vám trampolínu Springfree namontují.

Pokud se v jakémkoli bodě instalace zaseknete, obraťte se na nás: jsme tu, abychom se postarali o to, že se svou trampolínou Springfree budete mít ty nejlepší zkušenosti.

Přejít nahoru