Springfree

Výhody pro zdraví

Výhody pro vaše zdraví

Zdraví a zábava

Dětská obezita a nedostatek aktivního pohybu se stávají v dnešní době velkým problémem. Trampolína Springfree nabízí skvělou příležitost ke každodennímu pohybu, kde se pak aktivní cvičení stává výbornou zábavou. Na základě studií NASA bylo zjištěno, že 10-ti minutovým skákáním na trampolíně vydáte tolik energie jako při 30-ti minutovém běhu, bez toho, aby Vaše klouby trpěly neustálými nárazy na tvrdou plochu. A tak skákání na trampolíně nemusí být pouze zábavou pro děti, ale také výborná možnost pro kondiční cvičení celé rodiny.

Bezpečnost

Pro rodiče je bezpečnost dětí naprostou prioritou. Trampolíny Springfree jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby Vám nabídly pocit klidu a bezpečí. Trampolíny Springfree se svými čtyřmi unikátními a patentovanými bezpečnostními prvky právem nesou titul nejbezpečnější trampolíny na světě.

Kvalita

Trampoliny Springfree nejsou pouze o třídu lepší než všechny ostatní trampolíny na trhu, ale jsou zárukou kvality, bezpečnosti a inovace na nejvyšší úrovni. Naše trampolíny jsou zkonstruovány tak, aby zajistily dlouhou životnost a odolnost vůči jakémukoliv počasí.

Sebejistota

Je vědecky dokázáno, že skákání je pohybem, který kladně ovlivňuje fyzický a duševní vývoj každého dítěte. Aktivní používání trampolíny Springfree tak pomáhá urychlit vývoj motorických dovedností, rovnováhy a koordinace Vašeho dítěte. Tím se zajistí všeobecné posílení celého organismu a zvýšení osobní sebejistoty. Trampolína Springfree je určena stejně tak pro dospělé jako pro děti. Stáhněte si naše fitness videa, speciálně vytvořená pro cvičení na trampolíně Springfree. Najdete zde tréninky na procvičení celého vašeho těla.

Fitness cvičení

Stáhněte si následující videa:

 
 
Přejít nahoru