Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

Recenze trampolínového basketbalového koše Springfree

Pokud hledáte zábavný a kreativní způsob, jak rozhýbat své děti, basketbalový koš Springfree Trampoline by mohl být tou správnou volbou.

Tento doplněk k trampolíně však nebude pro každého a s cenovkou 189 liber se budete muset ujistit, že se vám nákup vyplatí.

Ve Springfree Trampolines jsme vynálezci a výrobci Springfree Trampoline Basketball Hoop (FlexrHoop ), a proto o tomto výrobku víme vše, co je třeba vědět, a můžeme vám tyto znalosti předat.

Než však budeme pokračovat, rádi bychom uvedli zřejmou věc. Ano, recenzujeme náš vlastní produkt. A vy si možná říkáte: „Jak můžete podat nezaujatou a upřímnou recenzi vlastního produktu?“

Je to proto, že skutečně ctíme náš slib, že vás postavíme na první místo. Poskytneme vám všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste se mohli sami rozhodnout o koupi, i když jsou tyto informace v neprospěch našeho produktu.

Nebude to tedy typické „Prosím, kupte si náš výrobek!“ Typu recenze. Probereme klady i zápory toho, pro koho je a pro koho není basketbalový koš Springfree vhodný, a všechny podrobnosti, které potřebujete vědět, než se rozhodnete, zda je pro vaši trampolínu vhodný, či nikoli.

Vlastnosti basketbalové obruče Springfree

Začněme tím, že probereme některé klíčové vlastnosti basketbalové obruče Springfree Trampoline:

  • Obruč je vyrobena ze stejného materiálu jako naše trampolíny bez pružin, což znamená, že na ní nejsou žádné tvrdé hrany, což eliminuje riziko zranění způsobeného výrobkem.
  • Díky vysoce kvalitním materiálům koš odolává venkovním povětrnostním podmínkám, jako je déšť nebo sníh.
  • Příslušenství se připevňuje k ohradní síti (více o tom v další části).
  • Součástí nákupu je míč a pumpička.
  • Na koš je poskytována záruka výrobce 1 rok a na míč je poskytována záruka výrobce 3 měsíce.

Trampolíny Springfree se osvědčily jako nejbezpečnější trampolíny na trhu, přičemž funkce, jako je síť FlexiNet a funkce SoftEdge, pomáhají eliminovat 90 % zranění souvisejících s výrobkem.

Tyto vlastnosti se vztahují i na basketbalový koš na trampolíně, protože mohou existovat obavy, že přidání basketbalového koše k trampolíně představuje zvýšené riziko zranění.

Vzhledem k tomu, že trampolíny Springfree obsahují prvky, jako je ohradní síť a měkké okraje, nezvyšuje se při hraní basketbalu na trampolíně pravděpodobnost zranění souvisejícího s výrobkem u vás nebo vašich dětí.

Chtěli byste zdarma koš Springfree? Pouze po omezenou dobu bude ke každému nákupu trampolíny Springfree zdarma přidán koš FlexrHoop (úspora 189 liber!). Prohlédněte si naše trampolíny a zjistěte, která je pro vás ta pravá.

Instalace basketbalové obruče Springfree

Pro připevnění obruče k ohradní síti je třeba dodržet několikastupňový postup.

V tomto článku nebudeme probírat všechny kroky, ale pro správnou instalaci koše na trampolínu je třeba postupovat odpovídajícím způsobem.

Pokud se chcete podívat na postup připevnění koše k trampolíně, nejlepším zdrojem informací je aplikace BILT. Stáhněte si bezplatnou aplikaci BILT, vyhledejte „FlexrHoop Accessory“ a zobrazí se vám podrobný 3D návod, jak koš nainstalovat.

Můžete si také prohlédnout pokyny krok za krokem v naší uživatelské příručce k obruči FlexrHoop nebo se podívat na naše video „Instalace obruče FlexrHoop“, kde uvidíte všech 12 kroků instalace.

Při zakoupení koše obdržíte tištěnou příručku pro montáž, instalaci a použití, která vám pomůže s upevněním příslušenství.

Koš by po instalaci neměl vyžadovat větší údržbu, protože je vyroben z komerčního materiálu, který je navržen tak, aby vydržel mnoho let bez nutnosti výměny dílů nebo oprav. K udržení koše v dobrém stavu by mělo stačit pravidelné čištění a kontrola utažení všech matic a šroubů.

5 výhod basketbalového koše na trampolínu Springfree:

Nyní si projděme některé z hlavních výhod nákupu basketbalového koše Springfree:

Výhoda č. 1: Obruč může dětem sloužit jako další způsob, jak využít trampolínu na maximum.

Výhodač. 2: Mohou ji používat děti i dospělí.

Výhodač. 3: Díky pevnému a odolnému materiálu je používání obruče bezpečné pro každého.

Výhodač. 4: Je odolná proti povětrnostním vlivům, takže ji lze nechat venku v zimě, když sněží, nebo na jaře, když prší.

Výhodač. 5: Na obruč se vztahuje roční záruka, která zaručuje, že vám budou vráceny peníze, pokud se s výrobkem vyskytnou nějaké problémy.

4 nevýhody basketbalové obruče Springfree

Pojďme si projít nevýhody basketbalové obruče Springfree:

Nevýhoda č. 1: Oblouk koše stojí 189 EUR, což může být pro někoho trochu drahé.

Nevýhoda č. 2: Připevnění oblouku k síti může být trochu složitější (nemělo by však zabrat příliš mnoho času, zejména pokud používáte aplikaci BILT).

Nevýhoda č. 3: Oblouk budete muset občas upravit, aby zůstal na svém místě a během používání nesklouzl.

Nevýhoda č. 4: Pro zakoupení tohoto příslušenství MUSÍTE mít trampolínu Springfree – není vhodné pro trampolíny jiných značek.

Měli byste si koupit basketbalový koš Springfree?

Když jste se seznámili s výhodami a nevýhodami koše, mělo by pro vás smysl si ho koupit?

Zde jsou ti, kteří by měli zvážit koupi basketbalového koše Springfree:

Pokud hledáte způsob, jak zlepšit svůj odrazový koš, kupte si ho.

KOUPTE si ji, pokud vaše dítě miluje hraní basketbalu a skákání na trampolíně.

KOUPTE si ji, pokud chcete pro své děti novou aktivitu pro hraní venku a sportování.

Zde jsou ti, kteří si obruč Springfree Hoop možná nebudou chtít koupit:

Pokud je pro vás 189 liber příliš drahých, NEKUPUJTE ji.

NEKUPUJTE ji, pokud máte pochybnosti, zda ji vaše děti budou používat.

NEKUPUJTE ji, pokud máte trampolínu jiné značky.

Měli bychom zmínit, že pokud ještě nemáte trampolínu Springfree a chtěli byste přejít na větší model, můžete si zakoupit jeden z našich tří balíčků trampolín, který obsahuje obruč FlexrHoop a také žebřík FlexrStep (žebřík na trampolínu ) a profesionální instalaci.

Závěr

Basketbalový koš Springfree Trampoline by mohl být užitečným doplňkem pro milovníky basketbalu, kteří chtějí svou trampolínu vylepšit a nepoužívat ji pouze ke skákání.

Ale pozor: nejedná se o levnou koupi a správné připevnění a nastavení obruče může vyžadovat určité úsilí.

Závěr: Pokud hledáte basketbalovou obruč na trampolínu, je obruč FlexrHoop od společnosti Springfree kvalitní a bezpečnou volbou jako doplněk pro děti.

Obruč FlexrHoop je jen jedním z mnoha doplňků, které si můžete k trampolíně pořídit. Podívejte se na naši stránku„Příslušenství“, kde najdete další způsoby, jak můžete svou trampolínu vylepšit.

Chtěli byste basketbalový koš na trampolínu Springfree?

Po přečtení recenze byste se měli s jistotou rozhodnout, zda pro vás basketbalový koš na trampolínu Springfree stojí za to.

Pokud již trampolínu Springfree máte a chcete si koupit obruč FlexrHoop, můžete si ji zakoupit přímo na našich webových stránkách! Doprava je zdarma a probíhá do 10 pracovních dnů.

Pokud však trampolínu Springfree ještě nemáte nebo ji chcete vylepšit, máte štěstí: spustili jsme časově omezenou akci Slam Dunk Sale, v rámci které můžete k nákupu modelu trampolíny Springfree získat obruč FlexrHoop zdarma.

To může být vaše šance získat „dva v jednom“ nebo, v basketbalové hantýrce, „a-jedna“ s nákupem trampolíny.

Přečtěte si náš blog „Která trampolína Springfree je pro vás ta pravá?“, kde najdete podrobnosti o všech modelech trampolín, nebo použijte náš nástroj pro výběr modelu, který vám automaticky doporučí model trampolíny podle vaší situace!

Přejít nahoru