Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

9 doplňků, které si můžete koupit k trampolíně

Jaké druhy příslušenství lze k trampolíně zakoupit? Zde je 9 doplňků s popisem a cenami, abyste věděli, které jsou pro vás vhodné!

9 minut čtení

Jaké typy příslušenství můžete koupit k trampolíně?

Příslušenstvím k trampolíně lze dosáhnout mnoha věcí: může přidat trampolíně další vrstvu zábavy, pomoci menšímu dítěti bezpečně vylézt na trampolínu a přemístit trampolínu na jiné místo na zahradě.

Abyste však mohli tyto úkoly splnit, je třeba investovat do potřebného příslušenství pro vaši trampolínu. Jak ale poznáte, které příslušenství by se vám hodilo?

Na tuto otázku vám odpovíme díky našim 20letým zkušenostem průkopníka v oblasti trampolín bez pružin. Ve společnosti Springfree Trampolines chceme zajistit, abyste měli přístup ke všem informacím, které potřebujete k informovanému rozhodnutí, které příslušenství by se vyplatilo koupit.

V současné době prodáváme 9 kusů příslušenství k trampolínám a projdeme si popis každého z nich spolu s cenami, abyste měli představu o možnostech příslušenství, které máte pro svou trampolínu k dispozici.

Ačkoli je toto příslušenství specifické pro trampolíny Springfree, příslušenství, jako jsou basketbalové koše a kryty na trampolíny, se částečně překrývá s příslušenstvím jiných značek trampolín.

Tento článek by měl být relevantní téměř pro všechny majitele trampolín a po jeho přečtení byste si měli být jisti, které příslušenství by pro vás bylo vhodné.

9 různých doplňků pro trampolínu

Zde jsou příklady 9 druhů příslušenství, které si můžete pořídit k trampolíně z našeho katalogu Springfree:

1. Basketbalový koš na trampolínu

Jedním z nejoblíbenějších doplňků trampolín pro děti je basketbalový koš na trampolínu.

V jazyce společnosti Springfree se nazývá FlexrHoop, basketbalový koš vyrobený ze stejně kvalitních materiálů jako naše trampolíny bez pružin.

Basketbalová obruč může být vynikajícím nákupem pro kombinaci trampolíny s basketbalem. Obě tyto činnosti patří k základním dětským aktivitám, takže pokud vaše dítě miluje trampolíny a basketbal, bude to ideální doplněk.

Cena: 185 EUR

2. Trampolínový žebřík

Žebřík na trampolínu je důležitou součástí trampolíny, protože umožňuje snadný a bezpečný přístup na trampolínu.

Trampolínu FlexrStep, jak ji společnost Springfree nazývá, lze nastavit do tří výšek a obsahuje zámek, který zabraňuje skákání bez dozoru. Dodává se také se zámkem na zip, pokud chcete omezit přístup k trampolíně.

Pokud chcete investovat do zvýšené bezpečnosti své trampolíny, bude dobrou volbou trampolínový žebřík.

Cena: 92 EUR

3. Ukotvení do země

Žijete v oblasti, kde často panuje větrné počasí?

Pokud ano, pravděpodobně se vyplatí investovat do ukotvení trampolíny. Úkol kotvy je jednoduchý, ale zásadní: drží nebo kotví trampolínu na místě a zajišťuje, aby ji vítr neodnesl.

Sada pro ukotvení trampolíny do země Springfree se dodává se 4 kotvami, které fungují pro všechny modely. U větších trampolín, jako jsou modely Springfree Jumbo, však může být nutné zakoupit dvě kotevní sady.

Cena: 92 EUR za sadu čtyř kotev.

4. Kolečka
Laufräder für Trampolin
Dokážete si představit, že byste v budoucnu museli svou trampolínu stěhovat?

Ať už je to kvůli počasí, nebo kvůli týdenním pracím na zahradě, možná budete muset někdy trampolínu přemístit.

Vzhledem k tomu, že trampolíny mohou někdy vážit i více než 200 kg, možná budete potřebovat jednodušší formu navigace.

Zde přicházejí ke slovu kolečka trampolíny, která jsou navržena tak, aby se zasunula pod nohy trampolíny, takže můžete trampolínu kutálet, místo abyste ji museli zvedat a fyzicky přemisťovat. Posuvná kolečka Springfrees se dodávají se dvěma páry rámů koleček.

Cena: 92 EUR za sadu 2 kusů

5. Sluneční stříška

Sonnendach für Trampolin

Žijete v místě, kde jsou horké letní dny plné slunce? (Jako společnost s nemovitostmi v Texasu ten pocit známe).

Pak se vám vyplatí zakoupit ochranu proti slunci na trampolíně: ochrana proti slunci Springfree filtruje 99 % UVA a UVB záření a chrání tak skokany před poškozením způsobeným sluncem.

Když trampolínu nepoužíváte, můžete ji uložit do vlastní úložné tašky.

Cena: 157-278 EUR v závislosti na velikosti trampolíny.

6. Kryt na trampolínu

Abdeckung für Trampolin

Ekvivalent ochrany před sluncem: kryt na trampolínu, který je určen do extrémních povětrnostních podmínek, jako je sníh nebo silný déšť. (Jako společnost, která vlastní nemovitosti také v Kanadě, známe tamní chladné podnebí až příliš dobře).

Kromě extrémního počasí by kryt na trampolínu byl také dobrým doplňkem pro ty, kteří jezdí na delší dovolenou, mají více bydlišť nebo chtějí trampolínu dlouhodobě skladovat.

Cena: 167 až 325 EUR v závislosti na velikosti trampolíny.

7. Úložná taška

Storage bag für Trampolin

Pokud si pořídíte více příslušenství k trampolínám, budete je potřebovat někam uložit.

Hle, úložná taška na trampolínu, která dělá přesně to, co říká – ukládá určité příslušenství a předměty na jednom místě. Patří sem menší předměty, jako je trampolínový míč Springfree, oblečení, mobilní telefony atd.

Úložná taška Springfree se připevňuje k rámu a je vyrobena ze stejných materiálů odolných proti povětrnostním vlivům a stabilizovaných proti UV záření, takže vydrží i v nepříznivém počasí.

Cena: 33 EUR

8. Trampolínový míč a čerpadlo

Nyní se vrátíme k zábavnému příslušenství: trampolínovému míči a pumpě.

To by byla dobrá volba pro děti, které si chtějí při skákání hrát s míčem. Je to zejména solidní volba, pokud bude na trampolíně více dětí najednou.

POZNÁMKA: Společnost Springfree doporučuje pravidlo „jeden skákající najednou“ kvůli riziku zranění od více skákajících.

Míč Springfree je vyroben z měkkého materiálu a má průměr 8,2 palce (lze použít na všech modelech Springfree).

Cena: 33 EUR

9. Sada pro kempování na dvorku

Dalším příslušenstvím, které může přinést revoluci do vaší trampolíny, je sada Springfree Backyard Camping Kit, která obsahuje:

  • Dětský stan na hraní
  • Solární pohádková světla
  • Miniaturní lucernu
  • Deku svítící ve tmě
  • Kniha aktivit

Sada pro kempování na dvorku by byla ideální koupí pro malé outdoorové nadšence nebo nocležníky!

Cena: 92 €

Které příslušenství k trampolíně je pro vás to pravé?

Když už jste si prohlédli 9 příslušenství k trampolínám, které by pro vás bylo nejvýhodnější?

To je nakonec na vás. Položte si tyto otázky, abyste si vytvořili cíle, které vás dovedou k příslušenství, které potřebujete:

  • Chcete trampolínu využívat i jinými zábavnými způsoby než skákáním?
  • Žijete v oblasti, kde je často špatné počasí?
  • Oceňujete příslušenství, díky němuž je váš výrobek bezpečnější?

Pomocí těchto otázek si vyberete příslušenství, které vám přinese největší užitek. Jak jste viděli v tomto článku, příslušenství k trampolínám může v některých případech stát stovky dolarů.

Před nákupem nezapomeňte zhodnotit své cíle v oblasti trampolín, abyste se ujistili, že se zakoupené příslušenství vyplatí investovat.

Naším posláním ve společnosti Springfree Trampolines je poskytnout vám znalosti a zdroje, abyste si svou trampolínu mohli co nejvíce užít.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho příslušenství k trampolínám, kontaktujte nás a některý z členů našeho týmu se vám brzy ozve.

Chtěli byste zdarma basketbalový koš na trampolínu?

Po omezenou dobu nabízíme náš výprodej Slam Dunk, který může odstartovat vaši sbírku příslušenství k trampolínám s basketbalovým košem FlexrHoop zdarma při nákupu trampolíny Springfree.

Pokud vás tato časově omezená nabídka zaujala, prohlédněte si naše modely trampolín nebo použijte náš nástroj pro výběr modelu, abyste zjistili, která trampolína Springfree je pro vás nejlepší!

Přejít nahoru