Springfree

Modré logo Springfree trampolín
10 let Záruka
Celosvětově oceněno
Zábava pro všechny

8 důvodů, proč je trampolína tím nejlepším dárkem

Chcete najít dokonalý dárek, který bude mít užitek a radost pro celou vaši rodinu? Není nic jednoduššího, máme pro vás řešení!

4 minuty čtení

Podívejte se na náš seznam 8 hlavních důvodů, proč je trampolína Springfree tím nejlepším dárkem pro celou rodinu.

1. Nejbezpečnější trampolína na světě – bezpečnost a zábava pro celou rodinu

Děti nejsou stvořeny k tomu, aby byly neustále v bezpečí. Když nejsou rodiče nablízku, mohou se dostat do nejrůznějších problémů. Trampolína Springfree je však nejbezpečnější trampolína! Po 15 letech výzkumu a vývoje se díky patentovaným vlastnostem trampolíny Sprigfree podařilo eliminovat 90 % úrazů na trampolíně souvisejících s výrobkem. Je to dárek, který dětem přináší zábavu a rodičům klid.

2. Zaručené roky zábavy

Už vás nebaví, že vaše děti dostávají dárky a po měsíci na ně zapomenou? Nebo ještě hůř, že je ani nerozbalíte? Trampolína Springfree je dárek, který vám přinese dlouhá léta radosti a poroste s vaší rodinou. Díky použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů jsme navrhli bezpečnost, která vydrží roky, takže si vaše rodina může bezpečně hrát venku každý rok, po celý rok! Jsme také hrdí na to, že jako jediná trampolína nabízíme plnou 10letou záruku na každou součást.

3. Spousta zdraví prospěšných účinků a zábava při cvičení

Zlepšuje koordinaci? Zkontrolujte! Posiluje kosti? Ano! Prospěje vašemu srdci? Ano! Skákání na trampolíně má mnoho zdravotních výhod. Zjistěte více o zdravotních přínosech. Nemůžete chodit do posilovny? Chtěli byste trávit čas tréninku venku na čerstvém vzduchu? Žádný problém, protože deset minut skákání může mít ve skutečnosti podobné zdravotní účinky jako 30minutový běh. Podívejte se na těchto 10 cviků, které můžete provádět na trampolíně!

4. Snížení energie

Zdá se, že děti mají nevyčerpatelný zdroj energie. Nechte je skákat na trampolíně a zabaví se na celé hodiny! Pomůže jim to spálit tuto energii a dobře si odpočinout. Navíc vám poskytne další čas „pro sebe“!

Top-Produkt-Auszeichnung 2023

5. Podpora vzdělávání a učení

Jako rodič chcete také svému dítěti poskytnout více příležitostí k podpoře jeho vzdělávání. Věděli jste, že studie ukazují, že pravidelná fyzická aktivita podporuje rozvoj dětského mozku tím, že zlepšuje paměť, koncentraci a pozitivní přístup? Vědci dokonce zjistili, že děti, které se před vyučováním 15-45 minut procházejí, jsou méně roztěkané a pozorněji se věnují školní práci. Nechte své děti ráno před školou 10 minut skákat na trampolíně. Skákání probudí jejich mysl i tělo a připraví je na učení.

6. Plátno pro představivost

Existuje nekonečné množství způsobů, jak trampolínu Springfree využít nejen ke skákání. Koneckonců se můžete spolehnout, že děti budou využívat svou představivost. Podívejte se na 50 způsobů, jak můžete trampolínu Springfree využít!

7. Skákejte po celý rok

Trampolíny už nejsou jen na léto. I když je zima a sníh, můžete si užívat trampolínu Springfree. Na podložce můžete stavět sněhové hrady, hrát vybíjenou sněhovými koulemi, dělat sněhové anděly a samozřejmě skákat. Veškerá inženýrská a konstrukční práce, která byla vynaložena na vývoj trampolíny Springfree, znamená, že ji můžete nechat venku a skákat na ní po celý rok, dokonce i ve sněhu.

8. Zábava pro celou rodinu

Děti trampolíny milují, ale stejně dobře se na nich zabaví i dospělí! Můžete je zařadit do svého cvičebního programu, využít je k odbourání stresu a udělat z nich venkovní aktivitu pro celou rodinu. Uspořádejte rodinné soutěže, kdo zvládne za minutu nejvíce skoků nebo nejvíce pádů ze sedadla. Springfree je ideální dárek pro celou rodinu.

Začněte s nákupním seznamem a podívejte se na trampolínu Springfree ještě dnes!

Přejít nahoru